CZ obchod

NOTE: This page is designed for sales limited for Czech Rep. and Slovakia regions.
If you want to ship anything to Europe or anywhere else, please click here...

Všechny předměty nabízené na této stránce jsou kalkulované pro dodávku v ČR, případně na Slovensko. Ceny pro dodávky v jiných evropských zemích nebo celosvětově najdete zde.

Jak objednávat?
Pro objednání stačí poslat mail nebo SMS nebo zavolat na číslo 602 349970 (denně 11-22hod.) a uvést co chcete objednat /např. kalendář + DVD). Dále je potřeba vaše adresa pro doručení a uveďte způsob platby a dopravy.
Doprava?
V ČR je doprava celkem jednoduchá - zásilku je možné poslat na dobírku Českou poštou nebo TopTransem. Pokud chcete zaplatit dobředu převodem na účet, zboží vám pošleme doporučeným balíkem ČP a pochopitelně je možný osobní odběr v Praze (Praha 4 - Roztyly). Pro zásilky na Slovensko je (kupodivu) možné také využít dodávku na dobírku, i když poplatky za tuto službu ČP nejsou zrovna zanedbatelné.  
Jak platit?
Placení souvisí s dopravou - pokud chcete poslat zásilku na dobírku, nemusíte se o platbu starat, zaplatíte pochopitelně při převzetí zásilky. Při předplatbě převodem na účet je potřeba znát jen jedinou věc - číslo účtu, které je 218038001/2400. A platba v hotovosti při osobním odběru je pochopitelně možná také. V případě platby ze Slovenska - potřebné údaje pro převod i platbu kartou uvádíme dole na této stránce. V případě jakéhokoliv dotazu volejte nebo pošlete mail.

 


UMD-04-001CZ
DVD Maroko 2004
Skladem ihned k dodání
2 hodiny cestopis doplněný titulky, kapitolami  a mapami trasy
Bonus - šestiminutová animovaná obrazová galerie
s hudbou Gnaoua
Barevný DVD obal, disk bez omezení regionů, audio formát DD

Cena: 150 Kč
Poštovné a balné po ČR: 45 Kč (doporučený balík)
Dobírka ČR: 85 Kč
Poštovné a balné SK: 145 Kč (doporučený balík)
Dobírka SK: 170 Kč

Objednat můžete mailem
nebo na telefonu 602 349970  (denně od 11 - 22 hod.)

vzor DVD na webm
vzor DVD na web 2m02

NOVINKA!

UMD-04-002CZ
Kalendář Maroko (permanentní)
K dodání IHNED!
Nástěnný kalendář formátu 330 x 480 mm (menší B3), Titulní strana, 12 obrazových stran a stránka s popiskami dvojjazyčně (čeština, angličtina).
Všechny strany jsou barevné, špičková tisková kvalita, křídový papír s lakováním, spirálová vazba. Na podkladový karton (ve spodní části je přesah cca 2.5 cm) je možné snadno dotisknout reklamu vaší firmy a používat ho jako firemní dárek apod. Kalendárium je řešené moderním způsobem (permanent calendar) - není omezený na konkrétní rok.

Dotovaná cena: 99 Kč plus poštovné.
Poštovné a balné po ČR: 50 Kč (doporučený balík)
Dobírka ČR: 110 Kč
Poštovné a balné SK: 225 Kč (doporučený balík)
Dobírka SK: 250 Kč

Objednat můžete mailem nebo na telefonu 602 349970  (denně od 11 - 22 hod.)
 

kalendar14-300
kalendar01-300

Klikněte na obrázek pro větší velikost

kalendar03-300

Poznámka: v případě společného objednání kalendáře + DVD platí ceny dopravy jen za kalendář, DVD je tedy možné poslat v ceně zásilky kalendáře. V případě objednání většího počtu budeme účtovat pochopitelně jen přesné náklady za dopravu podle aktuální hmotnosti zásilky a vybraného způsobu dopravy.


INFORMACE PRO PLATBU PŘEVODEM ZE SLOVENSKA

1) Platba kartou
Máte možnost zaplatit běžnou platební kartou pomocí systému moneybookers. Potřebujete pouze platební kartu EC nebo Visa s povolenými platbami na internetu.
Krok 1: Založte si zdarma účetu u  moneybookers.com - k tomu potřebujete pouze funkční e-mailovou adresu.
Krok 2: Na nově založený a aktivovaný účet si převeďte částku potřebnou pro platbu ve zvolené měně.
Krok 3: Dejte v moneybookers pokyn pro převod této částky na účet uživatele moneybookers  wildstar@wildstar.cz

88_en_euro

Informaci o provedeném převodu dostaneme okamžitě ale určitě bude dobré, když stav platby ověříte telefonem nebo e-mailem. Jakmile je převod hotový, obratem vám zašleme vybrané zboží

2) Platba převodem z banky do banky
Potřebné údaje pro mezinárodní platební příkaz:
Číslo účtu (IBAN): CZ3155000000000218038001 (číslo účtu: 218038001, Reiffeisenbank)
jméno a příjmení: Tomas Kocanda
 

Updates:
We are not able to setup account with PayPal right now as they does not offer service for all european countries and our business is registered in Czech Rep., where we also have bank account etc. PayPal is useless in this case.
There is many other services like moneybookers.com, for example nochex.com, planetpayment and many others. But they offer services only for limited regions (UK only) or ask for crazy setup and maintenance fees, what are higher then possible income from the sales of our products. So, if you know about any good service, what may be better to offer, let us know.